Aquaviz maska do nurkowania z wkładką korekcyjną

Cena: 370,00

Dostępność: Na zamówienie
Kolor:
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 431 16 92

Opis produktu
Wodoszczelna maska do nurkowania z możliwością dowolnego oszklenia. Unikalna, opatentowana oprawa sportowa z możliwością montażu wkładki korekcyjnej.
 
Komfortowa, wodoszczelna, wykonana z hipoalergicznego tworzywa. Zapewnia idealne dopasowanie dla każdego kształtu twarzy. Oprawa z ochronną uszczelką ssącą i podwójną, silikonową taśmą.
 
Nowoczesny design, front wykonany z jednolitego tworzywa – to niepodważalne zalety oprawy. Dzięki temu użytkownik nie ma problemów z niewygodnym mostkiem i ciśnieniem, które w tym wypadku jest równomiernie rozprowadzane na twarzy, zmniejszając tym samym ryzyko wystąpienia problemów z bólami głowy i bolesnymi odciskami. 
 
 
Szkła w okularach korekcyjnych Aquaviz blokują 100% szkodliwych promieni UV i zawiera powłokę anti-fog.    

W zestawie:
  • Ściereczka impregnowana Anti-Fog zapobiegająca zaparowywaniu soczewek - do wszystkich rodzajów powłok
  • Wosk Fog-Free - zapobiegający parowaniu soczewek przeznaczony tylko do soczewek bez antyrefleksu
  • Maska do nurkowania Aquaviz
  • Wkładka korekcyjna umożliwiająca dowolne oszklenie po uprzedniej konsultacji z naszym specjalistą,
  • Instrukcja w języku polskim
  • Woreczek do przechowywania okularów


 
UWAGA! Należy bezwzględnie zapoznać się z dołączoną ulotką. Nieprawidłowe użytkowanie może doprowadzić do trwałego uszkodzenia okularów. Środki zapobiegające zaparowywaniu soczewek  (ściereczka  anfi-fog lub wosk Fog-Free) przeznaczone są tylko i wyłącznie do soczewek zamontowanych we wkładce korekcyjnej.
 
Absolutnie nie należy ich stosować do samych gogli.  Szkła w goglach jak wszystkie okulary do pływania posiadają już specjalną warstwę zapobiegającą zaparowywaniu. NIE dopuszczaj do zabrudzenia i zatłuszczenia szkieł. Po użyciu należy dokładnie wypłukać zimną wodą i pozostawić do wyschnięcia. NIE wycieraj ani nie trzyj szkieł od wewnątrz. Unikaj dotykania szkieł od wewnątrz, bo może to uszkodzić powłokę zapobiegającą parowaniu. NIE pozostawiaj produkt na słońcu lub w kontakcie z gorącą powierzchnią.
 
UWAGAŚciereczki Anti-Fog nie należy używać w połączeniu z woskiem Fog-free! Produkty te stosuje się oddzielnie! 
 

Producenci


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

Ul. Królowej Jadwigi 146a
30-212 Kraków

Tel. 12 43 11 692E-mail. sklep@hosz.pl