Soczewki plastikowe HOYA HILUX 1.50 z lustrzanką i barwieniem

Cena: 538,00

Dostępność: Na zamówienie
Kolor soczewek:
antyrefleks:
uszlachetnienia:
Kolor lustrzanki:
OP - oko prawe:
OL - oko lewe:
Rozstaw źrenic (PD):
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 431 16 92

Opis produktu


Organiczne jednoogniskowe soczewki z barwieniem i powłoka lustrzaną firmy HOYA
cena dotyczy pary szkieł
 

Zadbaj o swój wygląd i wybierz modną lustrzaną powłokę Hoya Mirror, dostępną w trzech atrakcyjnych i przyciągających uwagę kolorach: srebrnym, złotym i niebieskim.

Hoya Mirror to świetny wybór dla osób świadomych modowych trendów, które chcą podkreślić charakter oprawy i wyrazić swój styl.

Powłokę można łączyć z dowolnymi barwieniami z grupy Spectrum Sphere o absorbcji 50, 75 i 85%. Hoya Mirror oferowana jest w połączeniu z powłoką antyrefleksyjną Hi-Vision Aqua, nakładaną na wewnętrzną stronę soczewki.

Bądź na czasie!
Hilux 1.50
- cienkie, lekkie
- bezpieczne
- przejrzyste i odporne na zarysowania (antyrefleks)
- powłoka antyrefleksyjna zawiera utwardzenie HARD
 liczba Abbego : 58
absorpcja UVA: 87%, absorpcja UVB : 100%

Dostępne moce: -13,00 do +10,00 cyl do 4,00

Firma HOYA jest światowym liderem w zastosowaniu powłok nawet na najtrudniejszych materiałach optycznych. W 1976 roku jako pierwsza na świecie nałożyła powłokę antyrefleksyjną na soczewki organiczne. Wielowarstwowe powłoki firmy HOYA łączą zalety powłoki utwardzającej HARD z zaletami powłok antyrefleksyjnych.
Powłoki z antyrefleksem firmy HOYA praktycznie eliminują przeszkadzające i rozproszone odbicia na powierzchni soczewki, umożliwiając dotarcie do oka jak największej ilości światła.
Hi-Vision LongLife - najnowocześniejsza powłoka antyrefleksyjna i hydrofobowa, niezwykłe odporna na zarysowania (twardość na poziomie 15 w skali Bayera), trzyletnia gwarancja na wady produkcyjne, zielone barwienie szczątkowe

Super Hi-Vision - doskonała powłoka antyrefleksyjna, posiada właściwości hydrofobowe i oleofobowe, bardzo odporna na zarysowania (twardość na poziomie 10 w skali Bayera), dwuletnia gwarancja na wady produkcyjne, zielone barwienie szczątkowe

Hi-Vision Aqua - wielowarstwowa powłoka antyrefleksyjna i hydrofobowa występująca zawsze z powłoka HARD , charakteryzująca się jednolitym, zielonkawym odblaskiem, transmisja światła ponad 99%

Producenci


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

Ul. Królowej Jadwigi 146a
30-212 Kraków

Tel. 12 43 11 692E-mail. sklep@hosz.pl