Soczewki plastikowe HOYA HILUX 1.55 SOLIO II fotochromowe

Cena: 358,00

zabarwienie:
OP - oko prawe:
OL - oko lewe:
Rozstaw źrenic (PD):
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 431 16 92

Opis produktuHILUX SOLIO II 1.55 Brown/Gray z Hi-Vision Aqua
cena dotyczy pary soczewek (2szt)

 
Soczewki fotochromowe dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, rozjaśniając się i przyciemniając w zależności od natężenia światła. Pozwala to na noszenie okularów przez cały dzień, bez konieczności zmiany ich na okulary przeciwsłoneczne, bądź odwrotnie. Zapewnia to wyjątkową wygodę i komfort użytkowania.

Hilux Solio II
- organiczne, fotochromowe soczewki jednoogniskowe w indeksie 1.55, dostępne z powłoką antyrefleksyjną Hi-Vision Aqua. Zapewniają dobrą dynamikę barwienia oraz bardzo szybkie rozjaśnianie w pomieszczeniach.

Zakres dostępnych mocy:
od (-4,00) do (+4,00) cyl. do 2,00

Występuje w dwóch typach barwienia:
Brąz 6%-79%
Szary 6%-83%
Indeks: 1.55
Absorbcja UVA 100%
Absorbcja UVB 100%


Firma HOYA jest światowym liderem w zastosowaniu powłok nawet na najtrudniejszych materiałach optycznych. W 1976 roku jako pierwsza na świecie nałożyła powłokę antyrefleksyjną na soczewki organiczne. Wielowarstwowe powłoki firmy HOYA łączą zalety powłoki utwardzającej HARD z zaletami powłok antyrefleksyjnych. Powłoki z antyrefleksem firmy HOYA praktycznie eliminują przeszkadzające i rozproszone odbicia na powierzchni soczewki, umożliwiając dotarcie do oka jak największej ilości światła.

Hi-Vision Aqua - wielowarstwowa powłoka antyrefleksyjna i hydrofobowa występująca zawsze z powłoka HARD , charakteryzująca się jednolitym, zielonkawym odblaskiem, zielonkawym odblaskiem, transmisja światła ponad 99%
HARD - powłoka utwardzająca soczewki - w cenie

Producenci


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

Ul. Królowej Jadwigi 146a
30-212 Kraków

Tel. 12 43 11 692E-mail. sklep@hosz.pl