Soczewki plastikowe HOYA HILUX 1.50 z UV Control

Cena: 458,00

OP - oko prawe:
OL - oko lewe:
Rozstaw źrenic (PD):
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 431 16 92

Opis produktu

Soczewki plastikowe HOYA HILUX 1.50 z UV Control
 UV Control występuje w połączeniu z najlepszą powłoką antyrefleksyjną Hi-Vision LongLife
cena dotyczy pary szkieł (2 sztuk)




Promieniowanie UV to jeden z zakresów światła słonecznego, docierającego do Ziemi. Mimo, że jest niewidoczne dla ludzkich oczu, odgrywa ważną rolę w naszym codziennym życiu. Umożliwia syntezę witaminy D i poprawia nasz nastrój, wpływając na produkcję endorfin. Z drugiej jednak strony ma także negatywny wpływ na naszą skórę i oczy.

Podczas gdy większość z nas jest świadoma szkodliwego działania promieni UV w czasie lata, niewielu z nas podejmuje działania ograniczające jego szkodliwość w pozostałych porach roku, prawdopodobnie dlatego, że jego efekty są wówczas mniej „widoczne” niż latem, chociaż wcale nie są słabsze i mniej szkodliwe. Z tego powodu każdy powinien podejmować niezbędne środki ostrożności aby chronić swoje oczy przed szkodliwym działaniem promieni UV. Grupą osób szczególnie narażonych są dzieci, osoby starsze oraz osoby, które spędzają dużo czasu na zewnątrz.

100% ochrony przed UV

Materiały z których wykonywane są soczewki firmy Hoya pochłaniają promieniowanie UV chroniąc oczy przed jego szkodliwym działaniem. Dotyczy to promieni padających na soczewki z przodu, jednakże część promieni dociera również do oczu odbijając się od ich wewnętrznej powierzchni. Tak było aż do teraz.
 
Hoya UV Control to unikalna powłoka nanoszona na wewnętrzną powierzchnię soczewek, której zadaniem jest blokowanie odbicia światła UV i ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV. W połączeniu z materiałem z którego wykonane są soczewki, powłoka UV Control oferuje 100% ochronę przed niepożądanym działaniem promieni słonecznych.

Korzyści:

    zapobiega starzeniu się oczu, powodowanemu ekspozycją na UV
    zapobiega uszkodzeniom oczu, powodowanym ekspozycją na UV
    chroni przed chorobami oczu i zaburzeniami wzroku, powodowanymi ekspozycją na UV
    Posiada wszystkie zalety powłoki antyrefleksyjnej Hi-Vision LongLife




Zakres mocy:-13,00 do +10,00 cyl do 4,00


Producenci


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

Ul. Królowej Jadwigi 146a
30-212 Kraków

Tel. 12 43 11 692E-mail. sklep@hosz.pl