Soczewki plastikowe HOYA HILUX EYAS 1.60 z antyrefleksem

Cena: 320,00

antyrefleks:
OP - oko prawe:
OL - oko lewe:
Rozstaw źrenic (PD):
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 431 16 92

Opis produktu

Organiczne jednoogniskowe soczewki z powłoką antyrefleksyjną
HILUX EYAS 1.60

index 1.60 gwarantuje cieńsze i lżejsze soczewki od standardowych w indeksie 1.50

Firma HOYA jest światowym liderem w zastosowaniu powłok nawet na najtrudniejszych materiałach optycznych. W 1976 roku jako pierwsza na świecie nałożyła powłokę antyrefleksyjną na soczewki organiczne. Wielowarstwowe powłoki firmy HOYA łączą zalety powłoki utwardzającej HARD z zaletami powłok antyrefleksyjnych.

Powłoki z antyrefleksem firmy HOYA praktycznie eliminują przeszkadzające i rozproszone odbicia na powierzchni soczewki, umożliwiając dotarcie do oka jak największej ilości światła.
Hi-Vision LongLife BlueControl neutralizują niebieskie światło, emitowane przez ekrany cyfrowe, zapobiegając zmęczeniu i nadwerężeniu oczu, a nawet bezsenności. Oferują bardziej komfortowe i zrelaksowane widzenie, a także ograniczają powstawanie refleksów świetlnych i zwiększają kontrast widzenia, dzięki czemu kolory na ekranie są bardziej naturalne i żywsze.

Posiadają niebieski odcień odbicia szczątkowego


Hi-Vision LongLife
- najnowocześniejsza powłoka antyrefleksyjna i hydrofobowa, niezwykłe odporna na zarysowania (twardość na poziomie 15 w skali Bayera), trzyletnia gwarancja na wady produkcyjne, zielone barwienie szczątkowe.

NAJLEPSZA POWŁOKA ANTYREFLESYJNA NA ŚWIECIE!
Powłoka antyrefleksyjna Hi-Vision LongLife otrzymała prestiżową nagrodę
iF Material Award 2010, potwierdzając tym samym wiodącą pozycję firmy Hoya w segmencie premium powłok antyrefleksyjnych.


Super Hi-Vision - doskonała powłoka antyrefleksyjna, posiada właściwości hydrofobowe i oleofobowe, bardzo odporna na zarysowania (twardość na poziomie 10 w skali Bayera), dwuletnia gwarancja na wady produkcyjne, zielone barwienie szczątkowe


CENA OBEJMUJE KOMPLET 2 szt.Zakres mocy:
od +0,25 do +6,00, cyl. +2,00
od 0,00 do -6,00, cyl. +2,00


Producenci


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

Ul. Królowej Jadwigi 146a
30-212 Kraków

Tel. 12 43 11 692E-mail. sklep@hosz.pl