caroline abram eyewear, okulary Caroline Abram Kraków, damskie oprawy okularowe, damskie okulary przeciwsłoneczne
Informacja i zamówienia: 12 431 16 92 / 570 866 926 / sklep@hosz.pl
Darmowa dostawa Darmowy kurier od 500zł
Lutowanie i spawanie opraw okularowych: 12 422 93 45
Strona główna Przewodnik po markach

Caroline Abram


Caroline Abram to utalentowana artystka z Paryża, która każdy model kolekcji projektuje sama. Jej oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne charakteryzuje ciekawa kolorystyka, znakomite materiały i nietuzinkowe wzornictwo. Główna idea projektantki to pokazać piękno kobiety i podkreślić jej osobowość.

Urodziła się w rodzinie optyków. Caroline Abram także studiowała optometrię i  tak została wciągnięta w rodzinny biznes. A potem połączyła to co znała najlepiej – świat okularów i artystyczną duszę.


Na eklektyzm jej kreatywności miało wpływ dzieciństwo spędzone  w Senegalu, w jej projektach widać feerię afrykańskich barw, fascynacje stylem retro oraz związek z indyjskim, bretońskim i polskim pochodzeniem.

20 lat temu  wystartowała  z  małym biznesem i przez długi czas tworzyła ręcznie robione akcesoria okularowe: łańcuszki i lupki. Dzięki tej eleganckiej biżuterii okularowej zyskała sławę. W 2008 roku Caroline Abram postanowiła stworzyć własną markę dostrzegając zapotrzebowanie na pociągające i eleganckie damskie oprawy okularowe podkreślające w prosty sposób kobiecość.

Wszystkie oprawki Caroline Abram są zaprojektowane tak, aby uwydatnić urodę kobiety i jej osobowość. W takich okularach kobieta ma się dobrze czuć i świetnie wyglądać.

Kolekcja jest bardzo zróżnicowana. Wybierać można spośród wzorów klasycznych i  dyskretnych po bardzo barwne i fantazyjne. Pomysłem designerki jest zaprezentowanie tego samego modelu w wielu połączeniach kolorystycznych – takich niuansów oczekują kobiety.

Dodatkowo do każdej pary okularów można dobrać pasujące akcesoria: piórka, łańcuszki, pompony, biżuteryjne ozdoby.  Dzięki nim całość nabiera oryginalnego charakteru

Okulary Adele z kolekcji AMOUROprawa Amelie z kolekcji AMOUR

AMOUR

ALMA, AMÉLIE i ADÈLE – delikatne i solidne. Pośród tych dopracowanych projektów znajdziemy duże koła, określone kwadraty i kocie kształty. Niewątpliwie ta kolekcja nawiązuje do stylistyki lat 60. Charakterystyczne mocowanie zausznika dodaje masywności delikatnemu frontowi. Dzięki specjalnej obróbce oprawy częściowo są matowione, co pozwala lepiej wydobyć kontrastujący błysk.

 

 
BLOOM

BLONDIE, BROOK i BEVERLY –  stonowane i śmiałe zarazem, olśniewają swoimi połączeniami kolorów: róże z terakotą, błękity  ze szmaragdami. Ta kolekcja zawiera w sobie kontrast pomiędzy dużymi kształtami, a delikatnością kropkowanych szczegółów. To wszystko sprawia, że każda sztuka jest wyjątkowa.

 

 

 

Galeria
ul.Królowej Jadwigi 146a
30-212 Kraków
12 431 16 92 sklep@hosz.pl
ul.Królowej Jadwigi 146a
30-212 Kraków
12 431 16 92 sklep@hosz.pl