Informacja i zamówienia: 12 431 16 92 / 570 866 926 / sklep@hosz.pl
Darmowa dostawa Darmowy kurier od 500zł
Lutowanie i spawanie opraw okularowych: 12 422 93 45
Strona główna Akcesoria do okularówpłyny czyszczące

ALL CLEAR HAYNE - Wyjątkowy zestaw produktów do czyszczenia okularów

 ALL CLEAR HAYNE - Wyjątkowy zestaw produktów do czyszczenia okularów
Dostępny
Masz pytania? Zadzwoń do nas 12 431 16 92
Cena: 39,90 zł
- +
Opis produktu
Wyjątkowy zestaw produktów linii HAYNE Lens Cleaner, który w trzech krokach pomoże Ci w utrzymaniu czystości i codziennej pielęgnacji Twoich ulubionych okularów. W skład Zestawu wchodzą: płyn przeciw zaparowaniu okularów HAYNE MIST Anti-Fog Lens Cleaner (15 ml), płyn do czyszczenia HAYNE Lens Cleaner (30 ml) oraz ściereczka z mikrofazy.
 
 
ZESTAW ALL CLEAR HAYNE TO NAJLEPSZY POMYSŁ NA PREZENT DLA OKULARNIKA!
 
 
 
 
ALL CLEAR HAYNE - UPOMINKOWY ZESTAW PRODUKTÓW DO CZYSZCZENIA OKULARÓW
 
 
Twoje ulubione płyny teraz w upominkowym zestawie ALL CLEAR HAYNE. HAYNE Lens Cleaner to linia profesjonalnych produktów, stworzonych do pielęgnacji, czyszczenia oraz zabezpieczania soczewek okularowych przed zaparowaniem i zabrudzeniem. Preparaty przeznaczone są do wszystkich typów soczewek okularowych: mineralnych, organicznych, z powłokami antyrefleksyjnymi, poliwęglanowych lub z Trivexu.
 
 
W skład Zestawu ALL CLEAR HAYNE wchodzą:
 
 
HAYNE MIST Anti-Fog Lens Cleaner (15 ml) - specjalistyczny spray, który profesjonalnie chroni przed zaparowaniem soczewki okularowe, a dodatkowo zabezpiecza przed zabrudzeniem. Skuteczny i łatwy w użyciu. Wystarczy czyste soczewki spryskać z obu stron sprayem i przetrzeć suchą ściereczką z miękkiej mikrofazy. Efekt szybkiego odparowywania utrzymuje się aż do 3 dni! HAYNE MIST przeznaczony jest zarówno do okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych i sportowych, jak również gogli ochronnych, narciarskich czy okularów pływackich.
 
HAYNE Lens Cleaner (30 ml) - sprawdzony płyn do codziennego czyszczenia okularów. Skutecznie chroni przed zabrudzeniem i delikatnie pielęgnuje powłoki soczewek okularowych. Wygodny w użytkowaniu i niezwykle wydajny.
 
Ściereczka z mikrofazy pakowana pojedynczo (180 x 150 mm) - dzięki unikalnej strukturze idealnie czyści  eliminując problem uciążliwych smug na okularach. Materiał, z którego została wykonana, gwarantuje wytrzymałość, a zarazem delikatność czyszczenia.
 
 
Teraz możesz szybko i wygodnie umyć soczewki okularowe i zapobiegać ich zaparowaniu.
 
 
 
Hosz Optyk
ul.Królowej Jadwigi 146a, 30-212 Kraków
12 431 16 92 sklep@hosz.pl
Zakład Optyczny Hoszowski
ul.Floriańska 30, 31-021 Kraków
12 422 93 45 optyk@hosz.pl