RB 3561 001 THE GENERAL

Ray-Ban

Cena: 572,00 zł

Nowa cena: 457,00

Dostępność: 1-10 dni roboczych
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 431 16 92

Opis produktu

Ray Ban RB 3561 Generał001
GOLD
paleta koloròw: złoty
materiał soczewek: szklane
właściwości soczewek: standardowe
kolor soczewek: greenSzerokość soczewki: 57 mm

Szerokość mostka: 17 mm

Oprawki Ray-Ban® są tak klasyczne, jak ludzie, którzy je noszą. Łącząc innowacyjne wzory z klasykami opracowanymi na nowo, kolekcja wiosna/lato 2017 składa hołd pionierskiemu duchowi marki. Bez względu na wybrany styl znajdziesz się w centrum uwagi na wiosnę dzięki oprawkom, które współgrają z Twoją osobowością.
W tym sezonie narodziły się dwie nowe ikony Ray-Ban®. Inspirowany ponadczasowymi okularami Aviator — model Generał: bezkompromisowy, odważny…zdecydowanie zuchwały. Opracowany na nowo dla XXI wieku, model Generał ma mocniejszy kształt niż Aviator dla wyrazistych konturów oddających pewność siebie w stylu retro. Drugą ikoną roku 2017 jest model Ja-Jo, must-have tego sezonu. Swoją nazwą nawiązują do inicjałów znanej wokalistki Janis Joplin. Duży, okrągły kształt przywołuje ducha lat 60. Żywe, transparentne kolory soczewek zapewniają festiwalowy wygląd i przywracają nastrój upalnych dni.
Zarówno Ja-Jo jak i Generał oraz klasyczny Aviator występują w tej kolekcji także w wersjach korekcyjnych. Tego typu oprawki zostały zaprojektowane dla wyznaczających trendy modowe mieszkańców miast. Delikatne metalowe modele dostępne są w eleganckich tonach złota, czarnego, srebrnego i jasnobrązowego, zauszniki z końcówkami z acetatu są gładkie, noski można regulować, aby zapewnić sobie lekkość i elastyczność oraz komfort noszenia przez cały dzień.
W okularach przeciwsłonecznych wciąż bardzo silnym trendem jest podwójny mostek. Ray-Ban® reinterpretuje ten trend w nowej kolekcji w kilku modelach. Między innymi w modelu Round Double Bridge , który charakteryzuje się eleganckim metalowym mostkiem w wielu interesujących kolorach.
Znajdź swoje okulary na wiosnę z Ray-Ban® i ciesz się nowo wybranym klasycznym modelem.

Producenci


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

ul. Królowej Jadwigi 146a
30-212 Kraków
Tel. 12 431 16 92
e-mail sklep@hosz.pl

ul. Floriańska 30
31-021 Kraków
Tel. 12 422 93 45
e-mail. optyk@hosz.pl