MASUNAGA QUINCE SG #S19 by KENZO

MASUNAGA

Cena: 2 435,00

Dostępność: wysyłka 24h, salon Floriańska30, Kraków
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 431 16 92

Opis produktu

Okulary przeciwsłoneczne z kolekcjiMasunaga designed by Kenzo Takada
MASUNAGA QUINCE SG
#S19 BK/GRYH BK Mirror


rozmiar:
szerokość szkła: 44mm
szerokość mostka: 25mm
długość zausznika : 140mm

w zestawie oryginalne etui i ściereczka z mikrowłókna


Kenzo Takada współpracuje z MASUNAGA, wiodącym japońskim producentem okularów. Okulary przeciwsłoneczne i oprawki optyczne MASUNAGA zaprojektowane przez Kenzo Takada łączą elementy inspirowane stylem vintage z nowoczesnym designem. Delikatne grawerowanie przypomina biżuteryjne detale z lat 20-tych. Oryginalne logo kolekcji zaprojektowano łącząc motyw gwiazdy z MASUNAGA GMS i godła rodziny Kenzo Takada - kwiatu Campanule.
Fukui w Japonii, obok Chin i Włoch, jest jednym z trzech największych regionów produkcji opraw okularowych na świecie. 97% japońskich opraw okularowych produkowanych jest w Fukui. 
Masunaga Optical miał premierę produkcji okularów w Fukui w 1905 roku. Założyciel firmy Gozaemon Masunaga sprowadził wykwalifikowanych rzemieślników z Osaki i Tokio z ambicją stania się liderem w Fukui.
Wszedł do branży na poważnie, a na początku okulary wyprodukowane w Fukui były uważane za trzecie miejsce na świecie. Aby podnieść standardy jakości produktów, Gozaemon stworzył system podobny do gildii, w którym mistrzowie rzemiosła mogli tworzyć własne firmy. Dzięki temu systemowi liczba mistrzów stopniowo rosła, a przemysł optyczny rozprzestrzenił się po całym Fukui.

Do stworzenia oprawy okularowej potrzeba aż 200 ręcznych procesów. To żmudna i czasochłonna procedura. Jednak efekt końcowy tych wysiłków to doskonałe oprawy okularowe, w których wszystki elementy łączą się ze sobą idealnie jakby były jednością.
Misją firmy od momentu założenia firmy jest: „Produkujemy doskonałe okulary. Chcemy osiągnąć zysk, jeśli możemy, ale nie wahamy się ponieść straty. Zawsze myślimy o produkcji doskonałych okularów. ” Te słowa są nadal podstawą kodeksu postępowania pracowników nawet ponad 100 lat po jego ustanowieniuProducenci


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

ul. Królowej Jadwigi 146a
30-212 Kraków
Tel. 12 431 16 92
e-mail sklep@hosz.pl

ul. Floriańska 30
31-021 Kraków
Tel. 12 422 93 45
e-mail. optyk@hosz.pl