Porsche Design P'8478 W

Porsche Design

Cena: 1 398,00

Dostępność: od 1 do 5 dni roboczych
Rozmiar :
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 431 16 92

Opis produktuWSPÓŁCZESNA. PONADCZASOWA. EPOKOWA.

Porsche Design 
to wiodąca marka premium dla sportowej elegancji i funkcjonalności. Firma została stworzona przez perof. Ferdynanda Aleksandra Porsche w 1972 roku. Jego misją było stworzenie firmy, która kieduje się zasadami i "duchem Porsche" i wynosi je ponad samochody. Produkty Porsche Design charakteryzują się precyzją, perfekcją i wyrafinowanym, funkcjonalnym projektem. Ponadto mają imponujący poziom innowacji technologicznych.P'
8478 W

materiał: tytan


W zestawie dwie pary soczewek:
blue gradient(standard) oraz brown(pełne barwienie) 

Rozmiar: 

szerokość szkła: 69 mm
szerokość mostka: 10 mm
długość zausznika : 135 mm6 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WYKORZYSTUJEMY WYJĄTKOWE SOCZEWKI

1. 100% OCHRONA UV
Porsche Design Lens Technology wyposażą okulary przeciwsłoneczne w ochronę UV 400, zapewniając optymalną powłokę antyrefleksyjną i doskonałe widzenie - nawet w ekstremalnych warunkach oświetleniowych.

2. LEKKIE I ODPORNE MATERIAŁY
Zastosowanie lekkich, wysokowydajnych tworzyw wykonanych z poliwęglanu i lub poliamidu sprawia, ze okulary są bardzo wygodne w noszeniu. Specjalna wytrzymała warstwa chroni soczewki przed zadrapaniami.

3.SOCZEWKI POLARYZACYJNE
Technologia soczewek PLT (Porsche Design Lens Technology) oferuje zwiększony kontrast, a tym samym zapewnia większe bezpieczeństwo i wygodę widzenia na zewnątrz i podczas jazdy - szczególnie na nawierzchniach silnie odbijających światło, w tym na mokrych drogach i podczas sportów (DOSTĘPNE TYLKO W WYBRANYCH MODELACH).

4. POWŁOKA ANTYREFLEKSYJNA NA TYLNEJ POWIERZCHNI SOCZEWKI
Soczewki premium z powłoką antyrefleksyjną na tylej powierzchni zmniejszają rozpraszające refleksy, eliminując zakłócenia w obrazie.

5. ODWZOROWANIE KOLORÓW
Nasze soczewki przeciwsłoneczne oferują doskonałe odwzorowanie obrazu dzięki zrównoważonemu wzmocnieniu kontrastu kolorów, a ponadto nie pogarszają zdolności użytkownika do obserwowania sygnalizacji świetlnej.

6. JAKOŚĆ I WŁAŚCIWOŚCI OBRAZU
Najsurowsze kontrole jakości - znacznie przekraczające niemiecką formę przemysłową, powodują optymalne widzenie nawet dla najbardziej wymagających. Pośród innych aspektów, geometria soczewek pre-centrowanych daje optymalne właściwości obrazowania.Producenci


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

ul. Królowej Jadwigi 146a
30-212 Kraków
Tel. 12 431 16 92
e-mail sklep@hosz.pl

ul. Floriańska 30
31-021 Kraków
Tel. 12 422 93 45
e-mail. optyk@hosz.pl