P'8359 A

Porsche Design

Cena: 1 498,00

Dostępność: Dostępny
Ilość:

Potrzebujesz porady, zadzwoń: 12 431 16 92

Opis produktu


WSPÓŁCZESNA. PONADCZASOWA. EPOKOWA.

Porsche Design 
to wiodąca marka premium dla sportowej elegancji i funkcjonalności. Firma została stworzona przez perof. Ferdynanda Aleksandra Porsche w 1972 roku. Jego misją było stworzenie firmy, która kieduje się zasadami i "duchem Porsche" i wynosi je ponad samochody. Produkty Porsche Design charakteryzują się precyzją, perfekcją i wyrafinowanym, funkcjonalnym projektem. Ponadto mają imponujący poziom innowacji technologicznych.P'8359 A

rozmiar: 

szerokość szkła: 56 mm
szerokość mostka: 15 mm
długość zausznika : 150 mm6 POWODÓW, BY WYBRAĆ OPRAWY PORSCHE DESIGN

1. INNOWACJA
Innowacyjne technologie produkcji oraz niezwykle wysokiej jakości części i materiały sprawiają, że każda oprawa Porsche Design stanowi dzieło sztuki.

2. DNA
Unikalne i specyficzne DNA Porsche Design jest wyróżniające się i niezapomniane. Tak charakterystyczne jak sylwetka samochodów Porsche, oprawy są również łatwo rozpoznawalne na pierwszy rzut oka.

3. NAGRODY
Wiele międzynarodowcy nagrów, w tym za design, takich jak IF Design Award i Red Dot Design Award potwierdzają najwyższej klasy doświadczenie w projektowaniu opraw w naszych kolekcjach. Każda oprawa została opracowana z Niemczech i zaprojektowana w ścisłej współpracy ze Studiem F.A. Porsche w Zell am See w Austrii.

4. JAKOŚĆ
Surowe kontrole jakości znacznie przekraczające standard branżowy (DIN/ISO) gwarantują stabilność i trwałość każdej oprawy.

5. HIPOALERGICZNOŚĆ
Wszystkie oprawy Porsche Design mają powłoki hipoalergiczne, a do wykończenia nie używa się w ogóle kadmu i niklu.

6.KOMFORT
Specjalnie opracowane zintegrowane zawiasy sprężynowei elastyczne zauszniki, a także noski z regulacją dopasowania sprawiają, że okulary są wyjątkowo wygodne w noszeniu.
W zestawie oryginalne etui oraz szmatka.

Producenci


Chcę być na bieżąco z ofertą sklepu

ul. Królowej Jadwigi 146a
30-212 Kraków
Tel. 12 431 16 92
e-mail sklep@hosz.pl

ul. Floriańska 30
31-021 Kraków
Tel. 12 422 93 45
e-mail. optyk@hosz.pl