Informacja i zamówienia: 12 431 16 92 / 570 866 926 / sklep@hosz.pl
Darmowa dostawa Darmowy kurier od 500zł
Lutowanie i spawanie opraw okularowych: 12 422 93 45
Strona główna Przewodnik po markach

Haffmans & Neumeister

Haffmans & Neumeister tradycja w awangardzie
 
Bracia Haffmans, Daniel i Philipp wraz z Jean-Pierre Neumeister, wykształceni w kierunkach wzornictwo przemysłowe i architektura, byli wcześniej związani ze świetnymi, niezależnymi brandami, ic!-berlin i MYKITA. Bez skrępowania realizowali swoje rewolucyjne pomysły i śmiałe projekty. Podbili i przekształcili rynek okularów poprzez wynalezienie i innowacyjne eksperymenty z płaskimi oprawkami z blachy.

 
Pasja tworzenia i miłość do okularów sprawiły, że w 2016 panowie Haffmans i Neumeister postanowili projektować i produkować pod własnym szyldem.
Postawili sobie za cel kontynuację ponad 20-letniej historii w segmencie okularów premium, łącząc tradycję z awangardą.

 
Teraz podbijają rynek swoją marką.

 
Oprawy Haffmans & Neumeister charakteryzują się połączeniem innowacyjnych rozwiązań technicznych, estetycznego i ponadczasowego designu oraz wysokiej jakości materiałów. Mają dużą wartość praktyczną, a ich niepowtarzalny desing i wykonanie koncentrują się na tym, co najważniejsze – wygoda, komfort, ponadczasowa elegancja.

Filozofia ta przyczynia się do rozpoznawalności marki produktów i odróżnia oprawki od opraw innych producentów.
Dotychczasowe kolekcje Ultralight i Ultralight Plus – od projektu po produkcję i sprzedaż -wszystkie etapy produkcji są wykonywane wewnętrznie w Berlinie.

Oprawy Ultralight wycinane z jednego kawałka cienkiej blachy ze stali nierdzewnej o grubości 0,6 mm i powlekane PVD (Physical Vapor Deposition).
Następnie kształtowane w odpowiedni sposób tak, by nie było konieczności użycia śrub i spawów.
Stosowany jest zawias z nitem miedzianym (konstrukcja bezśrubowa).
Dzięki temu oprawa od Haffmans & Neumeister waży (w zależności od modelu) jedynie od 10 do 14,5 gramów!

Kolekcja Ultralight Plus jest kolorową wersją klasycznych pierwowzorów Ultralight. Została wzbogacona o octanowe wkładki do soczewek (najlepszy włoski octan Mazzucchelli).

W okularach przeciwsłonecznych 100% ochrony przed promieniowanie UVA / UVB zapewniają oryginalne soczewki marki Zeiss z powłoką antyrefleskyjną od wewnętrznej strony.
Galeria
ul.Królowej Jadwigi 146a
30-212 Kraków
12 431 16 92 sklep@hosz.pl
ul.Królowej Jadwigi 146a
30-212 Kraków
12 431 16 92 sklep@hosz.pl